[szkolenie online] Borderline w praktyce psychoterapeuty – strategie pracy terapeutycznej i rola relacji terapeutycznej

Termin szkolenia: 15 stycznia 2022, 10:00-13:00
Miejsce szkolenia: online, platforma Clickmeeting
Cena: 90 zł
Organizator: PsychoMedic
Prowadzący: dr n. społ. Agnieszka Bożek

Adresaci: wszyscy zainteresowani pracą z Pacjentem z zaburzeniami osobowości z poziomu borderline, przede wszystkim do przyszłych i obecnych psychologów, lekarzy psychiatrów oraz psychoterapeutów, którzy pracują w innych podejściach niż psychodynamiczne/psychoanalityczne, i chcieliby pogłębić swoje zrozumienie Pacjentów doświadczających zaburzeń osobowości.

Zapisy: https://psychomedic.clickmeeting.com/borderline-w-praktyce-psychoterapeuty-strategie-pracy-terapeutycznej-i-rola-relacji-terapeutycznej/register

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/438706697720591

Szkolenie „Borderline w praktyce psychoterapeuty – strategie pracy terapeutycznej i rola relacji terapeutycznej” stworzyliśmy z myślą o poszerzeniu Państwa wiedzy i umiejętności z zakresu zaburzeń osobowości typu borderline oraz czynników leczących w psychoterapii osób doświadczających tych zaburzeń. Szczególnie dużo uwagi poświęcimy sposobom budowania oraz roli relacji terapeutycznej.

Podczas webinarium w dniu 15 stycznia zostaną poruszone następujące zagadnienia:
– Rozpoznanie zaburzeń osobowości borderline w ICD-10 i ICD-11;
– Poziomy i kryteria oceny organizacji osobowości w teorii relacji z obiektem;
– Wybrane strategie pracy terapeutycznej z Pacjentami o organizacji osobowości borderline;
– Relacja terapeutyczna jako czynnik leczący.
Część teoretyczna zostanie wzbogacona o przykłady pracy z Pacjentami z praktyki prywatnej Prowadzącej.

dr n. społ. Agnieszka Bożek – psycholog, doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologii, psychoterapeutka psychodynamiczna pracująca indywidualnie z osobami dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy w środowisku klinicznym, akademickim i organizacyjnym, także na arenie międzynarodowej. Jako psycholog-psychoterapeuta od ponad jedenastu lat pomaga Pacjentom z zaburzeniami depresyjnymi i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, związanymi ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami snu.

Podziel się

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.