[szkolenie online] Praca z pacjentem, który doświadczył wykorzystania seksualnego

Termin szkolenia: 30 czerwca 2021, w godz. 18.00-21.00
Miejsce szkolenia: platforma Clickmeeting
Cena: 90 zł
Organizator: Szkoła Psychoterapii MABOR i Centrum Terapii Dialog
Prowadzący: Izabela Barton-Smoczyńska i Martyna Różycka
Adresaci: praktykujący psycholodzy i psychoterapeuci, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć zagadnienie wykorzystania seksualnego nieletnich oraz dowiedzieć się, jak pracować z pacjentami, którzy tego doświadczyli. Zapraszamy również studentów psychologii i inne osoby zainteresowane tematyką psychoterapii i problematyki wykorzystania seksualnego nieletnich.

Zapisy: http://bityl.pl/gs9hJ

Program szkolenia
– Jakie są skutki psychiczne oraz społeczne wykorzystania seksualnego w okresie dziecięcym?
– W jaki sposób wykorzystanie seksualne wpływa na rozwój i jakie typowe reakcje wywołuje?
– Jakie są związki między wzorcami przywiązania i typem więzi a wykorzystaniem seksualnym?
– Jakie znaczenie ma reakcja otoczenia na informacje o wykorzystaniu seksualnym?
– W jaki sposób młodzi ludzie doświadczają wykorzystywania seksualnego w internecie?
– Jak pracować z dorosłym pacjentem, który posiada doświadczenie traumy spowodowane wykorzystaniem seksualnym w młodości?

Szkolenie będzie trwało 3 godziny i będzie prowadzone przez platformę on-line Clickmeeting. Szkolenie zostanie poprowadzone w formie wykładu z prezentacją. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącym i otrzymają certyfikat uczestnictwa. Szkolenie będzie nagrywane, więc osoby, które kupią bilet otrzymają dostęp do wideo na okres 30 dni.

Izabela Barton-Smoczyńska – psychotraumatolog, terapeuta EMDR z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami, którzy doświadczyli traumy.

Martyna Różycka – kierownik zespołu Dyżurnet.pl, który reaguje na anonimowe zgłoszenia o treściach nielegalnych i szkodliwych, publikowanych w internecie. Jest odpowiedzialna za budowanie relacji z przedstawicielami organów ścigania oraz z sektorem edukacyjnym. Prowadzi działania popularyzacyjne o bezpieczeństwie najmłodszych w sieci, m.in. warsztaty dla dzieci młodzieży. Autorka książki „Strony internetowe dla dzieci i młodzieży”.

Podziel się

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.